Εγγραφή    Σύνδεση    Δ. Συζήτηση    Αναζήτηση    Συχνές Ερωτήσεις



Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 12 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Συγγραφέας Μήνυμα
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 24, 2015 2:08 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τρί Μαρ 04, 2014 9:03 pm
Δημοσιεύσεις: 189
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Έχουμε κάτι νεότερο από κανέναν εδώ που να έκανε πρόσφατα ασφάλεια youngtimer;
Εμένα μου τα μασάνε και δεν μπορώ να βγάλω άκρη από το τηλ.
Ρωτάω κάτι πολύ απλό
Είναι 30 χρόνων σε πολύ καλή κατάσταση εσωτερικά , εξωτερικά και μοτέρ
Θέλω να έχω συμβατικές πινακίδες γιατί το χρησιμοποιώ , ΔΕΝ θέλω ιστορικές και να κάνω τις λαμογιες που κάνουν κάποιοι
Απλά θέλω να μπορεί να με καλύπτει σε ατύχημα με ευθύνη του άλλου , αποζημιώνοντας με ένα αξιοπρεπές ποσό και όχι 600 ευρώ σε περίπτωση ολικής!
Μίλησα σήμερα με την ασφαλιστική μου είναι να κάνω ανανέωση και μου είπαν πως δεν έχουν κάτι αντίστοιχο για να είμαι καλυμμένος , έχω λίγες μέρες ακόμη και από το τηλ. Δεν βγάζω άκρη!
Θα παρακαλούσα όσα μέλη από το forum έχουν youngtimer να μας πουν αν είχαν κάποιο πρόβλημα σε ατύχημα κ.τ.λ. και που τηλ. Για να συνεννοηθούν ή και ακόμη που τηλ. Για να κάνουν την ασφάλεια.


Κορυφή 
 Προφίλ  
 
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 24, 2015 3:39 pm 
Χωρίς σύνδεση
a.k.a GPS
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Αύγ 09, 2011 2:05 am
Δημοσιεύσεις: 1417
Δεν στο κανει απευθείας η ασφαλιστική youngtimer, θα γραφτείς σε κάποια λέσχη (ΦΙΛΠΑ, ΣΙΣΠΑ κλπ), απο κει αφού δούν και εκρίνουν το όχημα, θα βγεί πιστοποιητικό και θα σε ασφαλίσουν αυτοί μέσω της εταιρίας που συνεργάζονται.
Δεν είναι καμμιά Μασωνική στοά, που διαβάζω όλη την ώρα ότι δεν τους δέχονται, τους τα μασάνε κλπ.
Απλά επειδή ο κάθε κάγκουρας με το σάπιο του την είδε "ιστορικός" ώστε να μην πληρώνει τέλη - ασφάλειες κλπ για να κάνει παντηλίκια στις πλατείες και να κυκλοφορεί κάθε μέρα χωρίς φραγμό, είναι και αυτοί είναι επιφυλακτικοί.
Υπ'οψιν δεν καλύπτουν τίποτα παραπάνω απο αστική ευθύνη.

_________________
Bassakos έγραψε:
απο τι βλεπεις, ολοι προβληματικοι ειμαστε εδω!


Κορυφή 
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 12 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com