Εγγραφή    Σύνδεση    Δ. Συζήτηση    Αναζήτηση    Συχνές Ερωτήσεις



Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 69 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: m20 vs civic 98
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 19, 2012 12:08 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μάιος 18, 2010 2:32 pm
Δημοσιεύσεις: 937
καλημερα guys!!
εχθες ειχα μικρη περιπετεια που καταλληξε σε θολομα μου γιατι καποιοι δεν σεβονται!
γυρνοντας σπιτι απο βολτα στην λ.θηβων πετυχα σε ενα φαναρι ενα ασημι χοντα(κοφτο)!ημουν πισω του χαλαρος μουσικουλα!
γινετε πρασινο το φαναρι και η κατευθυνση μας ηταν προς αγιου νικολαου και λ.φυλης!ανοιγει το χοντα πρωτη(νορμαλ) το ιδιο και εγω.ανοιγει δευτερα(νορμαλ)το ιδιο και εγω...βαζει τριτη βαζω και εγω πηγαινε αργα και αποφασησα να το περασω...απο δεξια αφου ειχαμε αφησει πισω τα αλλα αυτοκινητα!ερχομενος διπλα του και αρχιζω να φορτονω την τριτη αυτος κατεβαζει σε δευτερα και τα παταει ταπα ολα!αποτελεσμα πριν φτασουμε στο τελευταιο φαναρι για αγιου νικολαου να του εχω ριξει μισο αμαξι(αργησε να ξυπνησει το μ20 απο 2.000στροφες)ι!μου κανει κατι καγκουριες με ξερογκαζα και σφυνες και παει προς λ.φυλης!αρχησα να γελαω και λεω απο μεσα μου αστον να φυγει τι ασχολησε!περνοντας τα 5χ5 και φτανοντας στο φαναρι για φυλης με περιμεναν.λεω παμε για 2 γυρο βραδιατικα....με το που ερχοντε διπλα και ξεκιναμε στην φυλης στα 400μ ειχε μπλοκο στην πισω πλευρα που εχει παρκιν το παρκο τριτσι...το κοβουμε!βγαινουμε στο αναπυρον...και στα εσακια αρχιζω να παιζω με την πισω κινηση(τα γνωστα)!πιο κατω που εχει το γηπεδο του χατμπολ σταματαει το χοντα με αλαρμ...κατεβαινουν 2 τυπακια και μου λεει ο συνοδηγος..............πηγαινε δημοκρατιας να τελειωνουμε...!οταν ειδα τον συνοδηγο να μου λεει κατι τετοιο και να καθεται στην θεση του οδηγου και ο πρωην ο οδηγος του χοντα να καθεται στο συνοδηγο ολα εσβησαν μπρροστα μου!του λεω παμε τωρα εσκειπ!
η ωρα ηταν 21.00.η φορα μας ηταν προς αγιους αναργυρους.αριστερα το χοντα δεξια εγω!ακομα και εκεινη την στιγμη ελεγα τι να ασχοληθω τωρα.....οταν ειδα τον συνοδηγω..ομως να σηκωνει το φιμε με υφακι και να ετοιμαζει το κινητο του να τραβηξει καμερα και τον αλλον να κραταει το χοντα στις 4 χιλιαδεες στροφες σταθερα εκει θολωσααααααα......ειπα απο μεσα μου........και ολη η ΓΑΔΑ να ηταν μπροστα μου σε μπλοκο δεν σταματαω θα τα αφησω ολα κατω....
το φαναρι πρασινο ξεκιναμε..το ε30 στην πρωτη τα αφησε ολα κατω...μου εκανε ενα πεταγμα εκει το χοντα ....με το που βαζω 2 τον μαζευω και τον περναω περιπου μισω αμαξι...με το που καρφωνω τριτη αρχησα να ξεκολλαω καροτσες....
αποτελεσμα...εφαγε τουλαχιστον 5 καροτσες(μην λεω και λιγες)...αυτος εκανε αναστροφη στο νεκροταφειο για να ξαναγυρησει εσκειπ και εγω συνεχησα αγιους!
η πλακα ηταν οτι η ωρα ηταν 21.00(κυριακη) οι στασης και τα πεζοδρομια ηταν γεματα κοσμο..και εμεις ανοιγαμε κοφτες!!τουλαχιστον εκανα διασημο το ε30 στο κοινο σαν καροτσα....αχαχαχαχ....θα εχουμε νεα μελη...

_________________
Εικόνα



#ΜΕ ΤΟ ΠΛΑ'Ι' ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΝΤΟΥΜΠΑ'Ι'........#


Share on FacebookShare on Twitter
Κορυφή 
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: m20 vs civic 98
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 19, 2012 2:46 pm 
Χωρίς σύνδεση
a.k.a GPS
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Αύγ 09, 2011 2:05 am
Δημοσιεύσεις: 1417
Το θελε ο κωλος του το μπανιαρισμα, αλλα πραγματικα δεν αξιζει να ασχολεισαι με Hondaκηδες! Σαπιοι RICERS

_________________
Bassakos έγραψε:
απο τι βλεπεις, ολοι προβληματικοι ειμαστε εδω!


Κορυφή 
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: m20 vs civic 98
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 19, 2012 2:53 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ Ιαν 30, 2010 10:12 am
Δημοσιεύσεις: 5673
Τοποθεσία: Κερατσινι
τι μελη ρε!!! ουτε μια δουλεια δεν μπορεις να κανεις σωστα!
"φεϊβ βολαν" πεταξες? ? ? π@π@ρια! αντε! μισες δουλειες εκανες! (Pr)


περα απο την πλακα! κακος ασχοληθηκες Κωστη! καλες οι κοντρες και εγω τις γουσταρω
εαν πηγαινω εθνικη οδο και πετυχω κανεναν θα ανοιξω, αλλα οχι να προκαλω την τυχη μου!

να παω κανονισμενη κοντρα ειδηκα με αγνωστο!! δεν το κανω ποτε! περα απο την καλη εκβαση του πραγματος δλδ οτι κερδισες την κοντρα guntoting και οτι δεν χτυπησατε και κανεναν (ακομα ποιο σοβαρο) :Priest:
δεν ξερεις τι μλκας μπορει να ειναι ο αλλος, να σου κανει κανενα κλεισιμο να σε στειλει σε καμια μπαριερα/πεζοδρομιο/κολονα και στην χειρωτερη να χτυπησεις εσυ, το αμαξι ή ακομα χειροτερα κανεναν πεζο (ή και ρενο (Pr) ) και να τρεχεις μετα για μια ζωη
ασε που εχουν βγει εως και οπλα, τραβηγμενο! το ξερω! δεν μου εχει τυχει ποτε, αλλα εχει συμβει ομως!

για αυτο μακρια απο τους μλκες!!!! σου εκανε ο αλλος σφηνα θανατου? αφου τον βλεπεις εχει προβλημα! δεν την παλεβει! εχει να δει μουνι απο τοτε που γενηθηκε και πηγαινει σαν αγαμητος ρινοκερος! γαμησε τον λοιπον και αστον να παει στην ευχη του θεου/αλλαχ/βουδα και γινει εσυ ο "μλκας" (στα ματια του) και ομορφα με ασφαλεια πηγαινε στον προορισμο σου

αυτα! αρκετα σε μαλωσα! την επομενη φορα θα σου παρω παγωτο! να σε γλυκανω!
imgay
(εραψε ο Μ20 ομως ε? ? ? δεν ειναι γαματη η αισθηση της νικης? sexualvlick sexualvlick sexualvlick )

_________________
318is loading ...........i am back!


Κορυφή 
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: m20 vs civic 98
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 19, 2012 3:14 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μάιος 18, 2010 2:32 pm
Δημοσιεύσεις: 937
δεν μπορουσα να το αφησω τοσο στο φλου....ρε κωτσο..γιατι το αμαξι μου εμφανησιακα ξερεις οτι ειναι καπως και δεν κυκλοφορουν πολλα με την διχρωμια αυτη...και τα τυπακια ειχαν μεγαλη γλωσσα και ειναι και απο τα προαστια μας και θα ελεγαν πολλες ψευτες και διαφορα τετοια!
τωρα ας πουνε οτι μαλακια θελουν...το ε30νταρι τους ξεμπαζωσε..

_________________
Εικόνα



#ΜΕ ΤΟ ΠΛΑ'Ι' ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΝΤΟΥΜΠΑ'Ι'........#


Κορυφή 
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: m20 vs civic 98
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 19, 2012 3:17 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ Ιαν 30, 2010 10:12 am
Δημοσιεύσεις: 5673
Τοποθεσία: Κερατσινι
ναι! ναι! δεν μπορουσες να το αφησεις! τραβατε με και ας κλαιω! (Pr)
τι ηταν το Honda ?160 αρι? (μαλον οχι ε? )

_________________
318is loading ...........i am back!


Κορυφή 
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: m20 vs civic 98
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 19, 2012 3:21 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μάιος 18, 2010 2:32 pm
Δημοσιεύσεις: 937
μπααα...δεν το ειδα για 1.6!
ειχε ζααντα φιμε εξατμηση χαμηλωμα...

_________________
Εικόνα



#ΜΕ ΤΟ ΠΛΑ'Ι' ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΝΤΟΥΜΠΑ'Ι'........#


Κορυφή 
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: m20 vs civic 98
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 19, 2012 3:30 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μάιος 18, 2010 2:32 pm
Δημοσιεύσεις: 937
JPS έγραψε:
Το θελε ο κωλος του το μπανιαρισμα, αλλα πραγματικα δεν αξιζει να ασχολεισαι με Hondaκηδες! Σαπιοι RICERS




εχεις δικιο ρε JPS αλλα τα τυπακια ηταν πολυ προκλητικα νομιζαν οτι ειχαν κανενα EVO!

_________________
Εικόνα



#ΜΕ ΤΟ ΠΛΑ'Ι' ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΝΤΟΥΜΠΑ'Ι'........#


Κορυφή 
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: m20 vs civic 98
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 19, 2012 4:49 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Παρ Μαρ 16, 2012 2:07 am
Δημοσιεύσεις: 15
χαχαχα μπραβο κωστα!!!
Μην ασχολιστε με κιτρινιαριδες μικροτσουτσουνους που τους λοιπουν εριθρα αιμοσφερια!!! (Pr)


Κορυφή 
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: m20 vs civic 98
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 19, 2012 6:05 pm 
Χωρίς σύνδεση
a.k.a GPS
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Αύγ 09, 2011 2:05 am
Δημοσιεύσεις: 1417
bassakos έγραψε:
ναι! ναι! δεν μπορουσες να το αφησεις! τραβατε με και ας κλαιω! (Pr)
τι ηταν το Honda ?160 αρι? (μαλον οχι ε? )

γιατι τοσο καλα πανε σε σχεση με 2,5αρι? 2,5 δεν ειναι του Κωστα?
kostas έγραψε:
μπααα...δεν το ειδα για 1.6!
ειχε ζααντα φιμε εξατμηση χαμηλωμα...

1,4 ηταν? και ηθελε και κοντρα?

_________________
Bassakos έγραψε:
απο τι βλεπεις, ολοι προβληματικοι ειμαστε εδω!


Κορυφή 
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: m20 vs civic 98
 Μη αναγνωσμένη δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 19, 2012 6:38 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μάιος 18, 2010 2:32 pm
Δημοσιεύσεις: 937
2,5 ειναι το δικο μου..αλλα εχει αρκετα μουλαρακια ψοφια απο τα χρονια καφριλικια που του εχω κανει...
για 1,4 1.5 το εκοψα..γιαυτο με νευριασαν γιατι νομιζαν οτι ειχαν κανενα πριονι... :rofl:

_________________
Εικόνα



#ΜΕ ΤΟ ΠΛΑ'Ι' ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΝΤΟΥΜΠΑ'Ι'........#


Κορυφή 
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 69 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Επόμενο


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

 
 

 
Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com